Podpořte projekt
TŠ Dance4Life Opava, z.s.

Pomozte nám vybrat částku 50 000 Kč

Ke dni 30. 04. 2021 vybráno 0%

Podpora financování kostýmů pro děti.

V současné době v naší taneční škole působí okolo 200 tanečníků ve věku od 3 do 24 let. Letos Dance4Life otevírá také nově kurz street dance a pobočku v Ostravě. Taneční škola působí od roku 2008, tedy v září 2020 jsme zahájili 13 sezónu a jsme vděčni, že se stále rozrůstáme.

V současné době v naší taneční škole působí okolo 200 tanečníků ve věku od 3 do 24 let. Letos Dance4Life otevírá také nově kurz street dance a pobočku v Ostravě. Naše Ostravská pobočka funguje již 4 tým rokem.

Naše taneční škola Dance4Life má za 9 let svého působení na kontě mnoho úspěchů, jak na domácí scéně, na soutěžích po celé ČR, tak i na mezinárodních soutěžích.

Vedoucí, trenérka a choreografka taneční školy Daniela Riesová v průběhu svého 28-letého tanečního působení prošla několika tanečními skupinami v Krnově a ve své praxi vystřídala mnoho různých tanečních stylů. K srdci jí ale nejvíce přirostl styl Disco dance, kterému se převážně věnuje se svými tanečníky.

Tímto projektem chceme ulehčit rodičům a zaplatit kostýmy pro jejich děti. Naším cílem v tomto projektu je získat peněz více abychom mohli rozvíjet náš taneční klub a pomoct financovat další aktivity spojené s našimi tanečníky.

Máte další dotazy k našemu projektu?
Napište nám do našeho kontaktního formuláře a dozvíte se víc!

Powered by Froala Editor